ACS Elektronik Kart Tamiri, Endüstriyel Makine Onarım Servisler Bölümü

SERVİSLER

#ACS Servis ve Hizmetleri


SERVİSLER
Elektronik Onarım

ACS endüstriyel cihazların elektronik kartları ile ilgili arızaları tespit ederek onarımını sağlar.


Endüstriyel ürünlerin mekanik hareketlerini ve güç birimleri arasındaki senkronizasyonu sağlayan elektronik kartların arızları kısa sürede büyük iş gücü ve nakit kayıplarına sebep olmaktadır. ACS Endüstriyel ekipmanların elektronik kontrol ve güç kartlarında oluşabilecek arızaları saptamakta ve bu hataları en hızlı şekilde onarmaktadır. ACS Elektronik kart tamiri konusunda edindiği tecrübelerin ışığında kararlı, kesin, sağlam ve kalıcı çözümler sunar.

Mekanik Onarım

ACS endüstriyel cihazların mekanik arızalarını tespit ederek onarımını sağlar.


Endüstriyel makine ve ekipmanların genel arızaları hareketli parçalar ve bağlantılarında meydana gelmektedir. ACS endüstriyel ortamlarda meydana gelen mekanik arızaların tamiri konusunda modern teknikleri ve ekipmanları kullanarak endüstriyel iş makinalarının mekanik arızalarını tespit ve tamir etmektedir. ACS Makinelerin kusurlu mekanik parçalarını tespit eder ve bu parçaları en hızlı ve efektif şekilde değiştirir ya da tamir yoluyla müşterilerine en efektif çözümü sunar.

Otomasyon Sistemleri

ACS işletme ihtiyaçlarına yönelik olarak otomasyon sistemleri geliştirmekte ve devreye almaktadır.


Üretim tesilerinde daha hızlı imalat ve düşük iş gücüyle maksimum çıktı elde etmek hayati önem arz etmektedir. İnsan faktöründen kaynaklanan hatalı ürünler ve bu hataların tespiti makineler tarafından çok daha hızlı ve efektif şekilde yapılabilmektedir. Üretim otomasyonu makinelerin çağında işletmeler için artık bir mecburiyettir. ACS üretim tesislerinin işleyişini hızlandıran, daha az iş gücüyle, daha efektif ve hatasız üretim sağlayan otomasyon sistemleri geliştirmektedir.

Revizyon ve Geliştirme

ACS mevcut endüstri makinelerinin revizyonlarını gerçekleştirmekte ve ilave özelliklerle geliştirmektedir.


Üretim tesislerinde yer alan makine ve ekipmanların uzun ömürlü olması ve işletmeye sağlıklı hizmet verebilmesi ancak ve ancak periyodik bakımlarının düzenli yapılması ile mümkündür. İş makinelerinin periyodik bakımı ve iyileştirme faaliyetleri uzun süreçte daha yüksek fayda ve daha ekonomik kullanım sağlar. ACS mevcut makine ve ekipmanların periyodik bakımlarını gerçekleştirdiği gibi, makinelerin modernizasyonları ile ilgili de mühendislik hizmeti sağlamaktadır. ACS hem makinelerin revizyonlarını gerçekleştirmekte, hem de deneyimlerinden istifade ederek iyileştirici ve geliştirici faaliyetlerle makinelerin hızlarını ve kapasitelerini artırmaktadır. ACS Endüstriyel makine Modernizasyon hizmetleri sayesinde makine değişimi yerine ilave özelliklerle paradan ve zamandan tasarruf sağlanır.ACS Elektronik Ltd. Şti.


İnönü Caddesi Verim Sanayi Sitesi A Blok No:163 D:15 Esentepe 34870 Kartal İstanbul Türkiye
T: (90) 216 473 8520
F: (90) 216 473 8521
E-Posta
info@acselektronik.com
Ulaşım
Yandex Navi Google Map
IETT (D100 Soğanlık)
Metro (Soğanlık Metro)
40.910352, 29.191259

Elektronik Kart Tamiri

© 2017 ACS Elektronik Ltd.


Etiketler: Elektronik Kart Tamiri, Mekanik Onarım, Makine Revizyonu, Makine Bakım