ACS Elektronik Kart Tamiri, Endüstriyel Makine Onarım Servisler Bölümü

SERVICIOS

#Servicios de ACS


SERVICIOS
Reparación electrónica

ACS proporciona reparación de dispositivos industriales detectando defectos relacionados con tarjetas electrónicas.


Las fallas de las tarjetas electrónicas que proporcionan el movimiento mecánico de los productos industriales y la sincronización entre las unidades de la energía causan la pérdida de gran energía del trabajo y del dinero en un período de tiempo corto. ACS detecta fallos de funcionamiento que pueden ocurrir en tarjetas de control electrónico y de alimentación de equipos industriales y corrige estos errores de la manera más rápida posible. ACS ofrece soluciones estables, precisas, robustas y duraderas a la luz de la experiencia en la reparación de tarjetas electrónicas.

Reparación mecánica

ACS detecta y repara fallas mecánicas de equipos industriales.


Endüstriyel makine ve ekipmanların genel arızaları hareketli parçalar ve bağlantılarında meydana gelmektedir. ACS endüstriyel ortamlarda meydana gelen mekanik arızaların tamiri konusunda modern teknikleri ve ekipmanları kullanarak endüstriyel iş makinalarının mekanik arızalarını tespit ve tamir etmektedir. ACS Makinelerin kusurlu mekanik parçalarını tespit eder ve bu parçaları en hızlı ve efektif şekilde değiştirir ya da tamir yoluyla müşterilerine en efektif çözümü sunar.

Sistemas de automatización

ACS desarrolla y comisiona sistemas de automatización para las necesidades del negocio.


Üretim tesilerinde daha hızlı imalat ve düşük iş gücüyle maksimum çıktı elde etmek hayati önem arz etmektedir. İnsan faktöründen kaynaklanan hatalı ürünler ve bu hataların tespiti makineler tarafından çok daha hızlı ve efektif şekilde yapılabilmektedir. Üretim otomasyonu makinelerin çağında işletmeler için artık bir mecburiyettir. ACS üretim tesislerinin işleyişini hızlandıran, daha az iş gücüyle, daha efektif ve hatasız üretim sağlayan otomasyon sistemleri geliştirmektedir.

Revisión y Desarrollo

ACS realiza revisiones de máquinas industriales existentes y las mejora con herramientas adicionales.


Üretim tesislerinde yer alan makine ve ekipmanların uzun ömürlü olması ve işletmeye sağlıklı hizmet verebilmesi ancak ve ancak periyodik bakımlarının düzenli yapılması ile mümkündür. İş makinelerinin periyodik bakımı ve iyileştirme faaliyetleri uzun süreçte daha yüksek fayda ve daha ekonomik kullanım sağlar. ACS mevcut makine ve ekipmanların periyodik bakımlarını gerçekleştirdiği gibi, makinelerin modernizasyonları ile ilgili de mühendislik hizmeti sağlamaktadır. ACS hem makinelerin revizyonlarını gerçekleştirmekte, hem de deneyimlerinden istifade ederek iyileştirici ve geliştirici faaliyetlerle makinelerin hızlarını ve kapasitelerini artırmaktadır. ACS Endüstriyel makine Modernizasyon hizmetleri sayesinde makine değişimi yerine ilave özelliklerle paradan ve zamandan tasarruf sağlanır.ACS Elektronik Ltd. Şti.


Inonu Caddesi Verim Sanayi Sitesi A Blok No:163 D:15 Esentepe 34870 Kartal Istanbul Turquía
T: (90) 216 473 8520
F: (90) 216 473 8521
E-Mail
info@acselektronik.com
Dirección
Yandex Navi Google Map
IETT (D100 Soganlik)
Metro (Soganlik Metro)
40.910352, 29.191259


© 2017 ACS Elektronik Ltd.